Užitečné odkazy:

 

Perfektní kosmetická péče a vizážistika !

 

Pokud jste z okolí Náchoda,chtěla bych Vás upozornit na  kosmetický salón MONÁDA ve Studnici,kde Vám nabízí perfektní kosmetické a vizážistické služby Gabriela Regnerová.

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE NA STRÁNKÁCH : www.salonmonada.webnode.cz

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

TIP  NA  VÝLET  I  NA  DOVOLENOU !!!

 

Pokud hledáte levné a přitom kvalitní ubytování na horské chatě v Krkonoších nebo v Orlických horách,mohu vřele doporučit chatu Kuprovka kousek od Vrchlabí a chatu Juráška v Olešnici v Orlických horách.Obě máme vyzkoušené,jsou v krásném prostředí daleko od ruchu města,s výbornou domácí kuchyní a neskutečně milými a přátelskými majiteli.

Po dalších výborných zkušenostech z ubytování v Orlických horách mohu vřele doporučit stylový horský hotýlek Alba v Deštném.

NAVŠTIVTE STRÁNKY :

www.albahotel.cz   

www.kuprovka.eu

                                         www.ubytovani-olesnice-v-orlickych-horach.cz

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

PARKOVÁNÍ  U  LETIŠTĚ  V  PRAZE !!!

Chystáte se na dovolenou do zahraničí a jako dopravní prostředek jste zvolili letadlo? Odlétáte z Prahy a přemýšlíte,kdo Vás tam odveze?

Dám Vám TIP na firmu jen 5 minut od letiště,kde své auto necháte po celou dobu svého pobytu v zahraničí a řidič Vás k odletu odveze a při příletu na Vás zase počká.Zaplatíte jen : 500,-Kč / 9 dní parkování. Tel.: 775 630 774.

VÍCE INFO NA STRÁNKÁCH :     www.parkujunas.cz

                                                www.parkingdobroviz.cz